Lot n° 46

Jan den Hengst (1904-1983)

Résultat :
Estimation :

Jan den Hengst (1904-1983), Stilleven met witte kan, fles en een boek, gesigneerd 'JG den Hengst' (linksonder), olieverf op doek, 50.5x60.5 cm (met lijst : 66x76 cm), Conditie : goed,