Lot n° 36

Aert SCHOUMAN (1710-1792)

Résultat :
Estimation :

Aert Schouman (1710-1792), Vink, gesigneerd 'A. Schouman' (rechtsonder), aquarel, 14,5x13 cm (met lijst : 18x17 cm),