Ben Viegers (1886-1947), Hollands grachtje met brug, gesigneerd 'B. Viegers' (linksonder), olieverf op doek, 18,5x24 cm (met lijst : 21,5x27,5 cm), Conditie : goed (minieme afschaving aan de linker onderkant),