Louis Soonius (1883-1956), Hooitijd in de zomer (1913) et Parkvijver (1922), beide gesigneerd en gedateerd, beide olieverf op doek, waarvan 1 zonder lijst, 32x46,5 cm en 35x50 cm (met lijst : 39x53 cm), Conditie : beide redelijk goed, 'Hooitijd' heeft doordrukking van het spieraam, Herkomst :
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 24 janvier 2006, 189 (beide in 1 lot).