Jean Pierre François Lamorinière (Belgisch, 1... Lot n° 27
Résultat :
Estimation :
Jean Pierre François Lamorinière (Belgisch, 1828-1911), Boslandschap met chalet, gesigneerd 'F. Lamoriniere" (linksonder), olieverf op paneel, 25x30 cm (met lijst : 37x43 cm), Conditie : enig oppervlaktevuil en glanzende vernislaag, geparketteerd,