Lot n° 25

Pieter Lodewijk Francisco Kluyver (1816-1900)

Résultat :
Estimation :

Pieter Lodewijk Francisco Kluyver (1816-1900), Een wandelaar in winters bos, gesigneerd 'Kluyver' (rechtsonder), olieverf op paneel, 19,5x15 cm (met lijst : 35x31 cm), Conditie : goed,