Hollandse School (19de eeuw), Water halen in een bosrijk landschap, draagt naam 'A Schelfhout' (linksonder), gewassen inkt op papier 22x29,5 cm (met lijst : 38x45 cm), Conditie : papierrestauratie middenbovenaan en enige vergeling, verder goed