Thomas Bush Hardy (Engels, 1842-1897), Schepen bij Duinkerke in Frankrijk, gesigneerd en gedateerd 'T.B. Hardy. 1895.' (linksonder), aquarel, 38,5x66,5 cm (met lijst : 66x93 cm), Conditie : goed