Lot n° 13

Izaak Schouman (1801-1878)

Résultat :
Estimation :

Izaak Schouman (1801-1878), Schepen bij Dordrecht, gesigneerd 'I. Schouman f' (linksonder), aquarel, 44,5x60 cm (met lijst : 60x76 cm), Conditie : papierverlies, vergeling, foxing