Lot n° 5

Albertus VERHOESEN (1806-1881)

Résultat :
Estimation :

Albertus Verhoesen (1806-1881), Een eend met haar kuikens aan het water, gesigneerd en gedateerd 'A Verhoesen/1841' (linksonder), olieverf op paneel, 12,5x16 cm (met lijst : 22x26 cm), Conditie : goed,