Gazette Drouot logo print
Lot n° 452

BUIJNSTERS, Piet en BUIJNSTERS-SMETS, Leontin...

Résultat :
Non Communiqué
Estimation :
Réservé aux abonnés

Bibliografie van Nederlandse school- en kinderboeken 1700-1800 4°, 314 pp, tal. ill. Uitg. linnen en stofwikkel. Bijgevoegd: ID - Lust en leering. Geschiedenis van het Nederlandse Kinderboek in de negentiende eeuw. Zwolle, 2001. 4°, 504 pp, tal. ill. Uitg. kart. met stofomslag. + BEKKERING ea - De hele Bibelebontse berg. De geschiedenis van het kinderboek in Nederland & Vlaanderen. Amsterdam, 1989. 8°, 710 pp, ill. Uitg. band met stofwikkel. + TER LINDEN ea - A is een aapje. Opstellen over ABC-boeken. A'dam, 1995. (4) Zwolle Waanders 1997

Titre de la vente
Date de la vente
Localisation
Opérateur de vente