Madonna met kind
Beeld in originele polychroom (87 cm) met verzilverde kroon, paternoster en zilveren plaket op de borst met Madonna op wolk en brandend hart. Aangekleed met rijke stof. Kindje houdt wereldbol vast met kruis. Waarschijnlijk Vlaams, 18de eeuw