Lot n° 18

MONTEYNE, Gilbert (Brugge)

Résultat :
Estimation :

Bierdrinker op ton Polychroom aardewerk in twee stukken (29 cm), gemerkt 394. Bijgevoegd: 5 beeldjes met vrouwtjes (2 x 16 en 2 x 19 cm) waarvan 2 met kruiken gemerkt GJM en 2 met kapmantels waarvan één gemerkt GJM + beeldje met Moeder en kind ernaast (20 cm) gemerkt GJM (6) Zie: Volksaardewerk p.