Lot n° 10

CAESENS

Résultat :
Estimation :

Vrouw met vuurkorfje op sokkel met kat Wit polychroom aardewerk (33 cm), gemerkt met stempel 'made in belgium' Zie cat. Volksaardewerk p. 97. Er wordt vermeld dat dit beeldje werd gemaakt naar een ontwerp van G. Pickery