Lot n° 2

CAESENS (Kortrijk)

Résultat : Non Communiqué
Bruidsstoet
Polychroom aardewerk (21 x 40 cm), niet gemerkt. Société Belge de Poterie Flamande - Kortrijk. Eerste stuk van de kleine bruidsstoet
Volksaardewerk in Vl. p. 88