Lot n° 69

Résultat :
Estimation :

Bague en or rose 9 ct (pierre de couleur, abîmée) - 2.9 g brut (Taille: 52.5) Bague en or jaune 16 ct (abîmée, bosselée) - 4.1 g (Taille: 54) Bague en or jaune 18 ct avec partie en bas or (bosselée) - 5.8 g (Taille: 61) 4 alliances, 5 bagues, 8 colliers dont 1 avec pendentif attaché, bracelet et 5 boucles d'oreilles en or 3 couleurs 18 ct serties de 2 brillants +/- 0.18 ct et 9 diamants taille 8/8 +/- 0.10 ct (pierres fausses, pierres de couleur, perles, personnalisée, gravées, noeud, bélière manque, poussette manque, morceaux manquent, abîmés, bosselés, cassés) - 124.7 g brut (Tailles: 59, 3 x 54, 60.5, 58.5, 62, 51 & 49) (2 x 47, 44.5, 52, 2 x 51, 42.5, 43 & 17 cm) Alliance, 5 bagues, 4 colliers, 3 pendentifs, bracelet, 2 gourmettes et 10 boucles d'oreilles en or 3 couleurs 14 ct (pierres fausses, pierres de couleur, pierres manquent, partie en argent, gravées, abîmés, bosselés, cassés) - 46.7 g brut (Tailles: 65, 64, 50, 55, 53 & 56) (45, 53.5, 57, 55.5, 20 & 2 x 16.5 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in 9 kt roségoud (kleursteen, beschadigd) - 2.9 g bruto (Maat: 52.5) Ring in 16 kt geelgoud (beschadigd, gedeukt) - 4.1 g (Maat: 54) Ring in 18 kt geelgoud met gedeelte in laaggehalte goud (gedeukt) - 5.8 g (Maat: 61) 4 trouwringen, 5 ringen, 8 halskettingen waarvan 1 met vastgehechte hanger, armband en 5 oorringen in 18 kt 3-kleurengoud bezet met 2 briljanten +/- 0.18 kt en 9 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.10 kt (valse stenen, kleurstenen, parels, gepersonaliseerd, gegraveerd, knoop, lusoog ontbreekt, drukknoop ontbreekt, stukken ontbreken, beschadigd, gedeukt, gebroken) - 124.7 g bruto (Maten: 59, 3 x 54, 60.5, 58.5, 62, 51 & 49) (2 x 47, 44.5, 52, 2 x 51, 42.5, 43 & 17 cm) Trouwring, 5 ringen, 4 halskettingen, 3 hangers, armband, 2 schakelarmbanden en 10 oorringen in 14 kt 3-kleurengoud (valse stenen, kleurstenen, stenen ontbreken, gedeelte in zilver, gegraveerd, beschadigd, gedeukt, gebroken) - 46.7 g bruto (Maten: 65, 64, 50, 55, 53 & 56) (45, 53.5, 57