Milkstone, 1978.
Marbre et lait.
Signé et daté en-dessous.
Marmer en milk.
Onderaan gesigneerd en gedateerd.
32 x 22,5 x 5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie.