Sans titre, 1988.
Huile sur toile.
Signée et datée 5 avril 1988 sur le châssis.
Olieverf op doek.
Gesigneerd en gedateerd 5 april 1988 op de spieraam.
75 x 100 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie.