La peintre en salopette, 1937.
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
120 x 70 cm
Exposition/Tentoonstelling:
- 1964: «Het portet sinds James Ensor», Kunst- en Cultuurkring Geraardsbergen.
- 1965: «Retrospectieve Alice Frey», Kursaal Oostende - 1971: «Alice Frey», Provinciaal
Begijnhof Hasselt
- 1999/ 2000: «Elck zijn waerom : vrouwelijke kunstenaars in België en Nederland 1500-1950», Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen
- 2000: «Elck zijn waerom : vrouwelijke kunstenaars in België en Nederland 1500-1950», Museum voor moderne kunst Arnhem, Nederland.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie.