Collier en platine serti de 3 brillants +/- 0.10... Lot 40
Résultat :
Estimation :
Collier en platine serti de 3 brillants +/- 0.10 ct, roses de diamant, éclats de diamant et perles (perles manquent, parties manquent, abîmé, cassé) - 4 g brut \nBeschrijving in het Nederlands:\n Halsketting in platina bezet met 3 briljanten +/- 0.10 kt, diamantroosjes, diamantscherfjes en parels (parels ontbreken, gedeelten ontbreken, beschadigd, gebroken) - 4 g bruto