Lot n° 327

LARRY BELL (NÉ EN 1939)

Estimation :

Elin 33 (Ellipse Insert), 1981. Technique mixte. Monoxyde d'aluminium et de silicium sur papier. Signé et daté en bas au milieu. Titré et daté 11/30/81 au dos. Gemengde techniek. Aluminium- en siliciummonoxide op papier. Gesigneerd en gedateerd in het midden. Getiteld en gedateerd 11/30/81 op de achterkant. 120 x 82,5 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.