Elin 33 (Ellipse Insert), 1981.
Technique mixte.
Monoxyde d'aluminium et de silicium sur papier.
Signé et daté en bas au milieu.
Titré et daté 11/30/81 au dos.
Gemengde techniek.
Aluminium- en siliciummonoxide op papier.
Gesigneerd en gedateerd in het midden.
Getiteld en gedateerd 11/30/81 op de achterkant.
120 x 82,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.