Sans titre, 1964.
Eléments de piano.
Bois et ivoire.
Signé et daté au dos.
Onderdelen van piano.
Hout en ivoor.
Op de achterkant gesigneerd en gedateerd.
150 x 71 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/
Prive collectie, Malines.