Lot n° 229

VIC GENTILS (1919-1997)

Estimation :

Sans titre, 1964. Eléments de piano. Bois et ivoire. Signé et daté au dos. Onderdelen van piano. Hout en ivoor. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd. 150 x 71 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/ Prive collectie, Malines.