Tableau-relief, 1960.
Technique mixte sur panneau.
Signée et datée au dos.
Gemengde techniek op paneel.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
120 x 90 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Magnus Fine Arts, Formelen en informelen rond Bram Bogart, Gand, 1990, pp. 42-43, ill.
Xavier Canonne, La chair de l'image, Galerie Ronny Van de Velde, Knokke, 2018 p 60 ill. et p 297 ill.
Provenance/Herkomst:
Magnus Fine Arts, Gent.