Sans titre, 1976.
Encre brune sur papier.
Signée et datée au dos.
Bruine inkt op papier.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
44 x 32 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Ronny Van de Velde, Knokke.
Collection privée/
Prive collectie.