Sans titre, 1966.
Encre de Chine sur papier kraft marouflée par l'artiste sur toile de coton.
Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op kraft papier geplakt door de kunstenaar op katoenen doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
97 x 146 cm
Exposition/Tentoonstelling: 22/11/2019-22/03/2020: Antoine Mortier. Encrée en matière.
Tsinghua University Art Museum, Pékin. Ill. dans le catalogue p. 43 n°32.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.