Jamais de doping?, 1975.
Encre de Chine sur papier Japon.
Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op japans papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
90 x 60 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/
Prive collectie, Anvers.