Labyrinthe gris, 1958.
Huile et sable sur toile.
Signé en bas à droite.
Daté en bas à gauche.
Contresigné, daté et titré au dos sur le châssis.
Olieverf en zand op doek.
Rechts onderaan gesigneerd. Links onderaan gedateerd.
Achteraan op de spieraam gesigneed, gedateerd en getiteld.
117 x 82 cm
Exposition/Tentoonstelling: 19/10_24/11/1963: Belgische Künstler, Württembergischer Kunstverein, Stuttgart.
Bibliographie/Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 269 n°1036.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.