Omtrent het muziekonderricht, 1977.
Huile sur toile.
Signée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
200 x 200 cm
Provenance/Herkomst:
Lens Fine Art, Antwerpen.
Collection privée/Prive collectie, Knokke.