Lot n° 201

Pjeero Roobjee (né en 1945)

Estimation :

Omtrent het muziekonderricht, 1977. Huile sur toile. Signée, datée et titrée au dos. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 200 x 200 cm Provenance/Herkomst: Lens Fine Art, Antwerpen. Collection privée/Prive collectie, Knokke.