Les jardins des Mantes, 1969.
Gouache sur papier.
Signée en bas à droite.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
47 x 55 cm
Exposition/Tentoonstelling: 27/01-11/03/1073, Félix Labisse, Musée Boymans van Beuningen,
Rotterdam, n°95 du catalogue.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie.