Lot n° 200

Félix Labisse (1905-1982)

Estimation :

Les jardins des Mantes, 1969. Gouache sur papier. Signée en bas à droite. Gouache op papier. Rechts onderaan gesigneerd. 47 x 55 cm Exposition/Tentoonstelling: 27/01-11/03/1073, Félix Labisse, Musée Boymans van Beuningen, Rotterdam, n°95 du catalogue. Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie.