Masque Niobé (vers 1938).
Bronze à patine brune.
Signé.
Brons.
Gesigneerd.
22 x 16,5 x 8 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.
Un modèle comparable a figuré dans l'exposition: Saint Martens-Latem, Musée Léon de Smet, 21 Mars, 10 Mai 1992, page 22.
Een vergelijkbaar model is opgenomen in de tentoonstelling:
Sint-Martens-Latem, Musée Léon de Smet, 21 maart, 10 mei 1992, pagina 22.