Jeune femme aux mains jointes, 1919.
Pastel et craie noire sur papier ciré.
Signé et daté en bas à droite.
Pastel en zwarte krijt op wax papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Diam: 37 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Anvers.