La Vasca, 1969.
Huile sur toile.
Signée, titrée et datée 22.2.69 Mexico - 18.6.69 Ostende au dos.
Olie op doek.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd 22.2.69 Mexico - 18.6.69 Oostende op de achterzijde.
116 x 88 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Willy D'Huysser, Bruxelles.
Collection privée/Prive collectie, France.
Cornette de Saint Cyr Bruxelles