Breloque (porte-photo) en or jaune 18 ct sertie... Lot 50
Résultat :
Estimation :
Breloque (porte-photo) en or jaune 18 ct sertie de perles (pierres de couleur, bosselée, perle manque) - 5.3 g Bague et breloque en or jaune et blanc 18 ct sertie de 12 diamants taille 8/8 +/- 0.12 ct et roses de diamants (pierre manque, abîmés, bosselés) - 6.4 g (Taille: 54) Fermoir de broche en or jaune 18 ct avec partie en argent serti de roses de diamant (cassé, pierres ébréchés) - 1.8 g Collier de perles avec fermoir en argent (50 cm)
Description en néerlandais:
Hanger (fotodrager) in 18 kt geelgoud bezet met parels (kleurstenen, gedeukt, parel ontbreekt) - 5.3 g Ring en hanger in 18 kt geel- en witgoud bezet met 12 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.12 kt en diamantroosjes (steen ontbreekt, beschadigd, gedeukt) - 6.4 g (Maat: 54) Speldsluiting in 18 kt geelgoud gedeelte in zilver bezet met diamantroosjes (gebroken, stenen gebarsten) - 1.8 g Parelhalssnoer met sluiting in zilver (50 cm)