Bague et bracelet en or jaune et blanc 18 ct sertie... Lot 73
Résultat :
Estimation :
Bague et bracelet en or jaune et blanc 18 ct sertie d'1 rose de diamant et éclats de diamant (pierres de couleur, pierre manque, émail, abîmé, fermoir abîmé) - 29.7 g brut (Taille: 55) (19 cm) Ring en armband in 18 kt geel- en witgoud bezet met 1 diamantroosje en diamantscherfjes (kleurstenen, steen ontbreekt, email, beschadigd, sluiting beschadigd) - 29.7 g bruto (Maat: 55) (19 cm)