Bodt, S. de et Kapelle, J. Prentenboeken. Ideologie... Lot 8
Résultat :
Estimation :
Bodt, S. de et Kapelle, J. Prentenboeken. Ideologie en Illustratie 1890-1950. Gand, Ludion, 2003, 276 p., nombre de couleurs, planches d'illustrations originales, 4to (fin). Buijnsters, P.J. et Buijnsters-Smets, L. Lust en leering. Geschiedenis van het Nederlandse Kinderboek in de negentiende eeuw. Zwolle, Waanders, 2001, 504p., (col.) ills., orig. boards w. dustwr., 4to (fine). Idem. Bibliografie van Nederlandse school- en kinderboeken 1700-1800. Ibid, idem, 1997, 318 p., (intégral), (col.) ills, orig. boards w. dustwr., 4to (fine). - ET 4 autres, entre autres S. DE BODT, De verbeelders. Nederlandse boekillustratie in de twintigste eeuw (Nijm., 2014, num. (col.) ills., orig. boards, 4to) et M. HARMS, Het zwarte beertjes-boek. 55 jaar Zwarte Beertjes-pockets in beeld (Terschelling, 2011, num. (col.) ills., orig. pict. wr., 4to).