Lot n° 248

Résultat :

Vitrine basse en acajou mouluré et placage d'acajou ouvrant à deux portes vitrées (Accidents). Haut. : 99 cm x Larg. : 75 cm x Prof. : 23,5 cm On joint un baromètre et une cloche (Manques).