Série Santa Claus, 1974.
Eau-forte en noir sur Arches.
Signée.
Extraite de l'ouvrage “Santa Claus”.
Edition l'Herne, Paris.
Edition de 175 exemplaires + plus 50 E.A Ets in zwart op Arches vellum.
Gesigneerd.
Uit het boek “Santa Claus”.
Editie l'Herne, Parijs.
Editie van 175 exemplaren + meer dan 50 E.A.
50 x 65,5 cm