Lot n° 17

Pablo Picasso (1881-1973)

Résultat :
Estimation :

Carnet de la Californie, 1959. Fac-similé. 25 pages, reliure à spirale. Exemplaire numéroté 1398/1500. Cercle d'Art Editeur, Paris. Introduction de Georges Boudaille. Exemplaire signé à l'encre bleue. Facsimile. 25 pagina's, spiraalband. Genummerd exemplaar 1398/1500. Cercle d'Art Editeur, Parijs. Inleiding door Georges Boudaille. Kopie gesigneerd in blauwe inkt. 43 x 28 x 2 cm