Sonnets, 1972.
Ouvrage.
Texte de Louise Labé illustré de 10 lithographies en couleurs sur Arches d'André Masson.
Signées et numérotées 73/150.
Editions André Sauret.
Emboitage cartonné.
Tekst van Louise Labé, geïllustreerd door 10 lithografieën van André Masson.
Gesigneerd en genummerd 73/150.
André Sauret edities.
Kartonnen inschuifhoes.
67,5 x 55 x 10 cm