Lot n° 7

Estimation :

CICERON. M. Tullii Ciceronis orationum. Lugduni (Lyon), Sumptibus Joan Pillehotte, ad insigne Iesu, 1588. Petit in-12°, Tomes I et II. Manque la première page du Tome 2. (Manques, rousseurs, accidents.)