Lot n° 1041

Résultat :
Estimation :

(Corneille) Hugo Claus, Paal en Perk. Tekeningen van Corneille. Den Haag/ Antwerpen, Bert Bakker/ De Sikkel, s.d. Kl. in-4°. Ingenaaid onder orig. omslag. Vocht aan de rug. Bijgevoegd: (Claus) Hugo Claus, Over het werk van Corneille gevolgd door een gedicht. (Met 5 originele linoleumsneden van de schilder). (Amsterdam), Kunsthandel Martinet en Michels, (1951). In-12 obl. Een van de 200 reguliere met de hand gen. ex., nr. 34. Geniet onder orig. omslag.