Le canal
Het kanaal
Olie op paneel. Huile sur panneau.
Get. Sig. 27.5 x 48 cm
Online catalogus door dhr Feltkamp nr 2.1893.001
Herkomst/Provenance : Campo & Campo Antiekbeurs/ Brafa 2006
Expo: Kunst des 20.Jahrhunderts, Munchen 1980 (etiquette verso)