Lot n° 53

DEGOUVE DE NUNCQUES WILLIAM 1867-1935

Résultat :
Estimation :

Le canal Het kanaal Olie op paneel. Huile sur panneau. Get. Sig. 27.5 x 48 cm Online catalogus door dhr Feltkamp nr 2.1893.001 Herkomst/Provenance : Campo & Campo Antiekbeurs/ Brafa 2006 Expo: Kunst des 20.Jahrhunderts, Munchen 1980 (etiquette verso)