'Portret van Martha Dua'
Olie op doek. Huile sur toile
Get. Sig. 1944 110 x 80 cm
Herkomst/Provenance: Guillaume Campo, Meir
Expo: Galerie Apollo, Bruxelles, 1945; Jan Cox en de vrienden van de Van Dijckkaai, Campo & Campo, 2019