Lot n° 37

COX JAN 1919-1980

Résultat :
Estimation :

'Portret van Martha Dua' Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig. 1944 110 x 80 cm Herkomst/Provenance: Guillaume Campo, Meir Expo: Galerie Apollo, Bruxelles, 1945; Jan Cox en de vrienden van de Van Dijckkaai, Campo & Campo, 2019