'La belle Italienne'
Gemengde techniek. Technique mixte/papier
Get. Sig. 1983 22 x 22 cm
Met expositie documentatie en gesigneerde foto. Avec la documentation d'exposition et photo signée
Expo: Corneille / schilderijen gouaches - gemengde techniek. Galerij BLL 17/03 tot 29/04, 1989.