Lot n° 14

Estimation :

Carte VALENTIAE REGNI, / olim / CONTLithographies, gravures et estampesANORVM SI PTO. / LEMAEO, EDETANORVM / SI PLINIO CREDIMVS / TYPVS. Datée 1584. 456 x 492 mm.