EPHEMERIDUM CÆLESTIUM MOTUUM AB INITIO ANNI 1661. vsque ad totum 1665. juxta hypoteses Phlippi Lansbergi ad longit. gr. 35. cum tractatue transmutationis elementoru [!] causa efficiente... Atque. Methodo brevissima describendi coelestem figuram. Addita nonnullorum terraemotuum observatione. Tomus primums D. Placidi de Titis, Persusini Oliuetani...: Continuatio ephemeridum caelestium motuum ab initio 1666. vsq. ad finem 1675. Iuxta Philippi Lansbergi hypoteses ad longit. gr. 35. Qua per totam Italiam inseruire commodè possunt d. Placidi de Titis Perusini
Oliuetani...
Ticini Regii apud Ioannem Ghidinum, 1661.
2 vols petit in-4. Vélin d'époque à recouvrement. Faux-titre, titre, [2]ff, 251pp, [1]p, [1]f blanc; Faux-titre, titre, [6]ff
Almanach célèste s'étendant de 1661 à 1675. Nombreux tableaux et bois gravés : aspects de la lune avec les planètes.