DANETIUS (Petrus). Magnum Dictionarium Latinum... Lot 27
Résultat :
Estimation :
DANETIUS (Petrus). Magnum Dictionarium Latinum et Gallicum ad pleniorem planioremque scriptorum latinorum intelligentiam. Lyon, Deville 1738. in-4. Veau, dos orné (Rel. de l'époque)
Beau frontispice allégorique gravé par J. B. Scotin le Jeune