Dissertationes in omni doctrinae genere selectissimae ex quatuor ejusdem auctoris De Canonizatione Sanctorum... Venetiis, Albritius, 1751-52, 3 volumes in-4 plein vélin de l'époque. Très belle édition illustrée de gravures par Giovanni Cattini d'après G. B. Piazzetta. (Morazzoni, Libro illustrato veneziano p. 215). Petit travail de vers marginal au tome 2.