Paysage 1957
Huile sur toile
Signée et datée en bas à droite.
Olie op doek
Ondertekend en gedateerd rechtsonder.
53 x 89 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée /
Prive collectie, Bruxelles.