Lot n° 97

Bram VAN VELDE (1895-1981)

Estimation :

Libération, 1974. Lithographie en couleurs sur Arches. Monogrammée au pinceau par l'artiste. Numérotée 93 / 100. Kleurenlithografie op Bogen. Monogram met een penseel van de kunstenaar. Genummerd 93/100. 98 x 61,5 cm [MP:132]