Libération, 1974.
Lithographie en couleurs sur Arches. Monogrammée au pinceau par l'artiste.
Numérotée 93 / 100.
Kleurenlithografie op Bogen.
Monogram met een penseel van de kunstenaar.
Genummerd 93/100.
98 x 61,5 cm
[MP:132]